Square D QBL32100 Circuit Breaker 100A 3P 240V 3PH QBL 100 Amp 3 Pole Green
Specifications
- Part Number
- QBL32100
- Amperage
- 100 Amp
- Manufacturer
- Square D
- Condition
- Used
- Poles
- 3
- Voltage
- 240 Volt
In Stock1 Used unit available
Description