Siemens P1C54ML400ABST Panelboard 400A 208/120V MLO 54 Cir NEMA 1
20%
OFF
OFF
Save 20% on branch breakers when you buy this panel
We'll match breakers to your panel & quote same day
Specifications
- Part Number
- P1C54ML400ABST
- Amperage
- 400 Amp
- Manufacturer
- Siemens
- Condition
- Used
- Enclosure Type
- Indoor
- Panel Type
- MLO
- Serial Number
- SP804
- Spaces
- 54
- Subfeed
- No
- Voltage
- 208/120 Volt
In Stock1 Used unit available
Description
Siemens P1C54ML400ABST 400A 208/120V 3PH 4W MLO 54 Cir Indoor Panelboard
Item pictured will be the exact item you receive unless multiple quantities are listed.
Please review all pictures carefully. Please ask any questions prior to purchase.
We can customize this panel with branch breakers, send us a message for details.
Thank you, Brilliant Electrical Supply.
Location: Main (Cardinal Lane) Z04S39
Dimensions: 74" L x 20" W x 6" H