GE SEHA24AT0100 Circuit Breaker 100A 2P 480V – image 1
Swipe
GE SEHA24AT0100 Circuit Breaker 100A 2P 480V
Specifications
Part Number
SEHA24AT0100
Amperage
100 Amp
Manufacturer
GE
Condition
Used
Poles
2
Voltage
480 Volt
In Stock2 Used units available
1
Description
GE SEHA24AT0100 Circuit Breaker 100A 2P 480V SEHA 100 Amp 2 Pole Item pictured will be the exact item you receive unless multiple quantities are listed. Please review all pictures carefully. Please ask any questions prior to purchase. Thank you, Brilliant Electrical Supply. Location: Main (Cardinal Lane) D10S17 Dimensions: 7" L x 4" W x 4" H Weight: 3 lb