GE FBV26TE020R2 Circuit Breaker 20A 2P 240V – image 1
Swipe
GE FBV26TE020R2 Circuit Breaker 20A 2P 240V
Specifications
Part Number
FBV26TE020R2
Amperage
20 Amp
Manufacturer
GE
Condition
Used
Poles
2
Voltage
240 Volt
In Stock2 Used units available
1
Description
GE FBV26TE020R2 Circuit Breaker 20A 2P 240V FBV 20 Amp 2 Pole Item pictured will be the exact item you receive unless multiple quantities are listed. Please review all pictures carefully. Please ask any questions prior to purchase. Thank you, Brilliant Electrical Supply. Location: Main (Cardinal Lane) D15S01 D15S02 Dimensions: 7" L x 4" W x 3" H Weight: 2 lb